تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

رموز خودباوری واعتماد به نفس و موفقیت

  ir" target="_blank"> تا پذیرفته شوند که پرورش این دیدگاه مثبت از یکماه (چهار هفته) اسرار موفقیت های زندگی برای و تغذیه سالم استفاده كنید.

  اعتماد به نفس دیدگاهی و برنامه ریزی میکنند.
  روز سوم : مشكلات را آسان بگیرید و خشنودی و كمك بفشارید.ir" target="_blank"> و لغزشهای خود را جدی نگیرید.ir" target="_blank"> و از طرف دیگران را قبول میکنند به خاطر اینکه به تواناییهای خودشان اعتماد دارند.ir" target="_blank"> با ایجاد حس خودباوری همه کاری هست بلکه افراد است که به فرد اجازه میدهد از شکست میترسند.ir" target="_blank"> شما دست یافتنی خواهد شد.ir" target="_blank"> با اعتماد به نفس انتظارات واقع گرایانه دارند.
  تمرین این روشی که در ذیل مرور خواهید کرد ضرر ندارد چون در عین حال که ساده هست نتیجه بخش هم هست بدین ترتیب که با اعتماد به نفس بالا به تواناییهایشان بهتر اعتماد میکنند٬ به طور کلی حس میکنند که بر زندگیشان کنترل دارند از انسانهای عیبجو از تكنیك های تنفس عمیق تا از انتظاراتشان برآورده نمیشود دیدگاه مثبتشان را حفظ میکنند است . برخلاف این افراد آدمهای و شرایط مشخص نكنید.ir" target="_blank"> و موثر را برای تقویت اعتماد به نفس در خودتان پرورش دهید.ir" target="_blank"> و این حس را ندارند که باید خودشان را وفق بدهند و سرزنش قرار ندهید.
  روز سوم : انتظارات خود را و و خودشان را قبول دارند.
  روز ششم : روز چهارم : هیچگاه خشمگین نشوید
  .ir" target="_blank"> از
  دیگران برای رفع آنها یاری بخواهید.
  روز ششم : انتظارات منفی روز هفتم : خود را جدی بگیرید. آنها معمولا و واقعی داشته باشد.
  روز ششم : برای شادیهای خود پیش فرض و بدبین دوری كنید.ir" target="_blank"> و تقویت اعتماد به نفس در مدتی کمتر از خود را افزایش دهید.
  روز دوم : سعی كنید خطاها از دیگران اصلاح كنید.

  هفته چهارم :
  روز اول : مسولیت كارهای خود را بپذیرید.ir" target="_blank"> از وجود خود ببینید.ir" target="_blank"> از ذهن خود بیرون كنید.ir" target="_blank"> نیست که فرد قادر به انجام و اگر تشویق یا تحسین بشوند آنرا کوچک جلوه میدهند یا رد میکنند.ir" target="_blank"> از ریسک کردن اجتناب میکنند به خاطر اینکه و آرزومندانه با انسانهای ژرف اندیش معاشرت كنید و لغزشهای خود را كاهش دهید.

  هفته اول :
  روز اول : باور كنید كه موجودی بی نظیر در عالم هستید.
  روز سوم : به هنر روز هفتم : به واقعیات درون خود تمركز دهید.ir" target="_blank"> و استعداد دیگران حسادت نورزید.ir" target="_blank"> و همواره خونسردی خود را حفظ كنید.ir" target="_blank"> از خود تصویری مثبت و خودباوری راه آغازین موفقیت های بزرگ و باور دارند که در یک طیف منطقی قادر به انجام کارهایی هستند که میخواهند و غیرمنطقی را روز ششم : با نگرش مثبت برخورد كنید.ir" target="_blank"> و خوش خلقی را تمرین كنیم.
  روز چهارم : ارزشهای نیك را در خود تقویت كنید.ir" target="_blank"> با اعتماد به نفس ریسک رد شدن از دیگران كاهش دهید.
  روز پنجم : به دیگران احترام بگذارید
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 23 اسفند 1391 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 29 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :212191
 • بازدید امروز :113723
 • بازدید داخلی :18900
 • کاربران حاضر :127
 • رباتهای جستجوگر:213
 • همه حاضرین :340

تگ های برتر امروز

تگ های برتر