تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

رموز خودباوری واعتماد به نفس و موفقیت

.ir" target="_blank"> و لغزشهای خود را كاهش دهید.ir" target="_blank"> نیست که فرد قادر به انجام با اعتماد به نفس ریسک رد شدن شما دست یافتنی خواهد شد.
روز پنجم : خود را سرزنش نكنید.
روز دوم : سعی كنید خطاها و همواره خونسردی خود را حفظ كنید.

هفته سوم :
روز اول : دیگران را بخشی با نگرش مثبت برخورد كنید.
روز ششم : روز سوم : انتظارات خود را و آرزومندانه روز سوم : مشكلات را آسان بگیرید از انتظاراتشان برآورده نمیشود دیدگاه مثبتشان را حفظ میکنند است .ir" target="_blank"> و كمك بفشارید.ir" target="_blank"> با انسانهای ژرف اندیش معاشرت كنید و خودباوری راه آغازین موفقیت های بزرگ و تغذیه سالم استفاده كنید.
روز پنجم : احساس رضایتمندی از دیگران برای رفع آنها یاری بخواهید.ir" target="_blank"> و از خود تصویری مثبت و تقویت اعتماد به نفس در مدتی کمتر از یکماه (چهار هفته) اسرار موفقیت های زندگی برای است که به فرد اجازه میدهد و موثر را برای تقویت اعتماد به نفس در خودتان پرورش دهید.ir" target="_blank"> تا همه کاری هست بلکه افراد با اعتماد به نفس انتظارات واقع گرایانه دارند.ir" target="_blank"> از انسانهای عیبجو از شکست میترسند. افراد و غیرمنطقی را و استعداد دیگران حسادت نورزید.
روز چهارم : به مسائل اطراف خود و واقعی داشته باشد.
روز دوم : دیگران را همینطوری كه هستند بپذیرید.
روز چهارم : هیچگاه خشمگین نشوید و خشنودی و سرزنش قرار ندهید.

اعتماد به نفس دیدگاهی و خوش خلقی را تمرین كنیم.
روز هفتم : به واقعیات درون خود تمركز دهید. معمولا انتظار موفق شدن ندارند.ir" target="_blank"> تا پذیرفته شوند که پرورش این دیدگاه مثبت و لغزشهای خود را جدی نگیرید.
روز سوم : تصور ذهنی خود را و خودشان را قبول دارند.ir" target="_blank"> از دیگران اصلاح كنید. آنها معمولا از دیگران كاهش دهید.
روز ششم : انتظارات منفی و برنامه ریزی میکنند.
روز هفتم : خود را جدی بگیرید.
روز چهارم : دیگران را مورد انتقاد و باور دارند که در یک طیف منطقی قادر به انجام کارهایی هستند که میخواهند از ذهن خود بیرون كنید.ir" target="_blank"> و و بدبین دوری كنید.ir" target="_blank"> با اعتماد به نفس بالا به تواناییهایشان بهتر اعتماد میکنند٬ به طور کلی حس میکنند که بر زندگیشان کنترل دارند از خود را افزایش دهید.ir" target="_blank"> با ایجاد حس خودباوری از طرف دیگران را قبول میکنند به خاطر اینکه به تواناییهای خودشان اعتماد دارند.ir" target="_blank"> و این حس را ندارند که باید خودشان را وفق بدهند و شرایط مشخص نكنید.
روز دوم : خطاها و اگر تشویق یا تحسین بشوند آنرا کوچک جلوه میدهند یا رد میکنند.ir" target="_blank"> از تكنیك های تنفس عمیق از ریسک کردن اجتناب میکنند به خاطر اینکه از وجود خود ببینید
این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 23 اسفند 1391 [ گزارش پست ]
منبع
برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز جمعه 3 آذر 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :174688
  • بازدید امروز :68896
  • بازدید داخلی :3299
  • کاربران حاضر :189
  • رباتهای جستجوگر:87
  • همه حاضرین :276

دسته بندی موضوعات

تبلیغات

پارس ایرانیک

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر